خدمات دیگر

تولید محتوای اینستاگرام

امروزه اینستاگرام به یک فضای بسیار عالی برای معرفی و برندسازی کسب و کارها تبدیل شده است. پکیج های تولید محتوای کینگ منو این امکان را به شما می دهد که با رعایت الگوریتم های اینستاگرام و البته برندسازی دیجیتال در این شبکه اجتماعی محبوب اعتبار مجموعه خود را افزایش دهید.

تگ nfc

منوی شما علاوه بر اسکن QR Code توسط گوشی های موبایل، امکان ارائه اطلاعات از طریق تگ های NFC را نیز دارد. کافیست کاربر گوشی خود را نزدیک تگ NFC شما کند تا در کسری از ثانیه اطلاعات مورد نظر شما روی گوشی کاربر نمایش داده شود.

استند بارکد

برای نمایش منوهای QR Code راهکارهای زیادی وجود دارد، یکی از آنها چاپ استند است، استندها بصورت رومیزی، دیواری و ایستاده قابل استفاده هستند. یکی دیگر از خدمات کینگ منو ارائه استندهای QRCode است.

عکاسی محصولات

غذای خوب عکس خوب میخواد، مجموعه کینک منو با استفاده از بهترین دوربین ها و تکنولوژی های روز دنیا امکان تصویربرداری از محصولات شما با بالاترین کیفیت را دارد.

درج محصولات

درج محصول داخل سایت بسیار ساده بوده و نیاز به هیچ پیش نیاز یا دانشی ندارد. ولی با توجه به مشغله های متعدد صاحبین کسب و کار، مجموعه ما آمادگی عقد قرارداد جهت مدیریت و پشتیبانی منوی دیجیتال ( وب سایت) مجموعه شما را دارد.