پیتزا سارا

منو آنلاین رستوران

اطلاعات تماس

آدرس

اصفهان ، خیابان جی ، بعداز خیابان پروین اعتصامی

شبکه های اجتماعی :

دارای منوی دیجیتال کینگ منو

درباره‌ی فست فود سارا

موقعیت فست فود سارا اصفهان را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

فست فود سارا (فست فود) در اصفهان و خیابان آپادانا دوم (۱۵ خرداد) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان جراحی محدود کاملیا و همچنین پمپ بنزین سجاد (بزرگمهر)، فست فود نیک شان، آزمایشگاه ژنتیک پزشکی کاریوژن، شیرینی فروشی خان عمو و انجمن اوقات فراغت قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس فست فود سارا

فست فود سارا را می‌توانید در شهر اصفهان، محله آبشار خیابان آپادانا دوم (۱۵ خرداد) پیدا کنید. شماره تلفن 03136413757 که متعلق به فست فود سارا است، پاسخگوی تمام سؤالات شما در مورد این مکان است.

فست فود سارا یکی از مکان‌هایی در محله آبشار است که طرفداران زیادی دارد. فست فود بمب ویچنزو، پیتزا کاج، پیتزا کنتاکی کاج، همبرگر و فلافل دایی جمال و فست فود ایتالیایی دانژه، غذاخوری‌های معروف دیگری هستند که در اطراف این فست فود قرار دارند. همچنین کافه یلدا، کافی شاپ و کافی شاپ 13 از جمله محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌هایی هستند که در نزدیکی فست فود سارا و در محله آبشار قرار دارند.

چطور به فست فود سارا برویم؟

شما برای رسیدن به فست فود سارا می‌توانید راه‌های مختلفی را امتحان کنید. می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت‌ترین و بی‌دردسرترین راه را انتخاب کنید. با کمک اپلیکیشن مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر را برای رسیدن به فست فود سارا انتخاب کنید. اگر با وسایل حمل و نقل همگانی می‌خواهید به این مکان بروید یا قصد استفاده از خودرو، موتور یا دوچرخه دارید، اپلیکیشن مسیریاب نشان، راه را به شما نشان می‌دهد. همچنین در اپلیکیشن نشان می‌توانید نظر دیگر کاربران در مورد این فست‌فود را بخوانید و از دسترسی‌هایی که در اطراف آن قرار دارد، با استفاده از “قابلیت کنکاش” باخبر شوید.

 

آدرس دقیق فست فود فست فود سارا‌، ساعت کاری‌، تصاویر و نزدیک‌ترین ایستگاه‌های اتوبوس را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید. به یاد داشته باشید اگر به این مکان رفتید، حتما نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران دیگر در میان بگذارید.